O nás

Ak hľadáte ubytovanie v Štiavnickych vrchoch, sme tu pre Vás. Náš penzión ponúka ubytovanie pre jednotlivca aj pre skupiny.

„Penzión Semmerlock“ sa nachádza v blízkosti centra mesta Novej Bane v dosahu dialnice R1.
V okolí penziónu je veľa možností pre turistiku, kultúrne vyžitie, cyklistiku, vodáctvo, zimné športy atď: Čertova skala, Vrch Sitno, Slovenské banské múzeum v Banskej Štiavnici, Mesto Banská Štiavnica, ktoré bolo zaradené do národných kultúrnych pamiatok UNESCO, Banskoštiavnický betlehem, Vtáčnik, unikátne kúpele Sklené Teplice, Vodný raj Vyhne, rozsiahle cyklotrasy v okolí, veľké množstvo turistických trás, Počúvadelské jazero, Vinčachdské jazerá, Evičkino jazero, Tajch Nová Baňa a mnoho iných, Ski Salamandra, Ski Drozdovo a ďaľšie možnosti využitia voľného času.
Na svoje si takisto prídu i rybári aj vodáci pri splavovaní rieky Hron. Neďaleký Tajch Nová Baňa poskytuje možnosť vodných športov a vyhliadkové výlety. Vo vzdialenosti 25 km sa nachádzajú termálne kúpaliská Sklené Teplice, Vodný raj.

Vo vzdialenosti 6km od penziónu sa nachádza   Ski Drozdovo, ktoré má dĺžku 700 m, Ski Salamandra – rozsiahle lyžiarske centrum http://www.salamandra.sk  sa nachádza vo vzdialenosti cca 15 km.

V penzióne sa nachádza k dispozícií :
denný bar otvorený od 8,00 – 22, 00, možnosť aj zapožičania vonkajšieho grilu, parkovanie v objekte samozrejmosťou ako aj zapožičanie zariadení ako sušič vlasov, žehlička na vlasy a pod. V prípade záujmu o jazdenie na koni vieme zabezpečiť či už vodenie detí na neďalekom ranči alebo vychádzkové jazdy do prírody pre skúsenejších jazdcov.

Akékoľvek otázky prípadne typy na výlety adresujte našim pracovníkom, ktorý Vám radi pomôžu.

Tešíme sa na Vašu návštevu.